GUANGZHOU UP OIL-SEALS TRADING CO.,LTD 86-20-82110238-13924029131 fion66652@yahoo.com
مهر و موم هیدرولیکی مواد PU مواد Idi 70 × 83 × 10mm برای پمپ های فشار بالا

مهر و موم هیدرولیکی مواد PU مواد Idi 70 × 83 × 10mm برای پمپ های فشار بالا

 • برجسته

  مهر و موم بسته بندی میله مهر و موم میله پیستون

  ,

  piston rod seal

 • ماده
  پلوتونیم
 • رنگ
  زرد
 • نقطه
  بله
 • نام تجاری
  NOK
 • مقاومت به درجه حرارت
  90
 • شرایط پرداخت
  شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Money Grame
 • محل منبع
  ژاپن
 • نام تجاری
  NOK
 • شماره مدل
  IDI 70 * 83 * 10 IDI 75 * 88 * 10 IDI 80 * 93 * 10
 • مقدار حداقل تعداد سفارش
  10
 • جزئیات بسته بندی
  20pcs /
 • زمان تحویل
  5-8 روز کاری
 • شرایط پرداخت
  T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
 • قابلیت ارائه
  1550 پیکسلی

مهر و موم هیدرولیکی مواد PU مواد Idi 70 × 83 × 10mm برای پمپ های فشار بالا

مهر و موم هیدرولیکی مواد PU idi 70 * 83 * 10 idi 75 * 88 * 10 * idi 80 * 93 * 10
خط تولید مهر و موم گوانگژو در سال 1998 تاسیس شد

خط لوله نفتی گوانگژو در سال 1998 تاسیس شد که در مارک معروف جهان از محصولات مهر و موم وارداتی با کیفیت بالا، فروش محصول، نمایندگی با نام تجاری، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش به یک شرکت حرفه ای مشغول است. شرکت بیش از یک دهه در صنعت ماشین آلات صنعت ماشین متمرکز شده است، ما یک پایگاه داده قوی قوی داریم، در عین حال با تمام بخش های کشور، روابط خوب همکاری ایجاد شده، به اشتراک گذاری منابع و مزایای مکمل، تحقق بخشیدن و تلاش برای رسیدن به مشتری و وضعیت برنده برنده ما. این شرکت موقعیت خوب بازار و پایه قوی مشتری را با تشخیص و توسعه کامل بسیاری از مشتریان با قیمت مقرون به صرفه، محصولات کامل، تحویل سریع، محصولات با کیفیت بالا و خدمات تاسیس شده است. ما با اصل «بهترین شرکت اول»، به مشتریان خدمت می کنیم و اعتماد به نفس شهرت صنعت و رضایت مشتری را به دست می آوریم.

 

مزیت محصول

خوب رایت هالیت مهر و موم در بازار لوازم جانبی، با توجه به خالی محصولات پلی اورتان مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، محصولات پلی اورتان مقاوم در برابر حرارت بالا، در حال حاضر تعداد زیادی از برنامه های کاربردی به طور کلی صنعت polyurethane نمی تواند حل شود. محصولات پلی یورتان معمولی به طور کلی دمای حداکثر 100 درجه سانتیگراد دارند. خوب Wright از مواد مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، بالاترین درجه حرارت می تواند به 120 درجه سانتیگراد برسد، به طور موثر حل بسیاری از مشتریان در بالاتر از 100 درجه سانتیگراد، زندگی کوتاه از PU معمولی به زندگی محصول نمی تواند نیازهای مشتری را برآورده کند. این محصول مخصوصا برای محصولات پمپ های فشار قوی الکتریکی مناسب است، زیرا می تواند شرایط سخت، دما و فشار بالا و مقاومت در برابر سایش را برآورده سازد.

این پلی¬ورتان T605 85 * 100 * 9 مقاوم در برابر حرارت بالا یک مهره مخصوص برای شفت (پیستون میله) است. هنگام سفارش این محصول لطفا مواد با درجه حرارت بالا را مشخص کنید. اندازه محصول خاص و برنامه کاربردی، می توانید با بخش فنی ما تماس بگیرید، شرکت ما دقیق ترین خدمات را برای شما فراهم می کند.

پردازش و سفارشی سازی نه استفاده از مهر و موم روغن مهر و موم سیلندر روغن مواد پلی اورتان
نام تجاری هالیت مدل مشخصات مختلف مدل ها نام تجاری وارد شده است
مطابق مدل تطبیق مدل مدل انعکاس بیل مکانیکی

معرفی شرکت

این شرکت مطابق با اصل "یکپارچگی اول، حسن نیت"، با نام تجاری معروف جهان از مهر و موم محصولات با کیفیت بالا، فروش محصول، نمایندگی با نام تجاری، پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش در یک شرکت حرفه ای مشغول به کار است.

شرکت بیش از یک دهه در بازار صنعت ماشین آلات متمرکز شده است، ما یک پایگاه داده قوی قوی داریم، در عین حال با همتایان خود در سراسر جهان، روابط همکاری خوبی برقرار کرده، به اشتراک گذاری منابع و مزایای مکمل و ایجاد تلاش برای دستیابی به مشتری و وضعیت برنده برنده ما. این شرکت موقعیت خوب بازار و پایه قوی مشتری را با تشخیص و توسعه کامل بسیاری از مشتریان با قیمت مقرون به صرفه، محصولات کامل، تحویل سریع، محصولات با کیفیت بالا و خدمات تاسیس شده است. ما با اصل «بهترین شرکت اول»، به مشتریان خدمت می کنیم و اعتماد به نفس شهرت صنعت و رضایت مشتری را به دست می آوریم.

عامل روغن مهر و موم نام تجاری: NOK. CfW لیو کرون PHLE

مهر و موم شده اند: NOK. DZ NFK

از آنجا که هزینه قطعات یدکی مربوط به مقدار، حجم، نیازهای بسته بندی و ارزش لوازم جانبی است، مشکل تحویل بر اساس اصل مذاکره مشتری است. با توجه به واحد حمل و نقل، شرکت باید واحدهای تحویل، مانند راحتی دریافت کالا و مزایای اقتصادی حمل و نقل، و غیره را ترتیب دهد، یا شرکت باید واحدهای حمل و نقل معمول را فراهم کند. با توجه به روش پرداخت، حمل و نقل حمل و نقل از پرداخت پشتیبانی می کند. پرداخت، تایید حمل و نقل و کاربر!