اعلامیه تعطیلات سال نو چینی! ! !

January 15, 2023
آخرین اخبار شرکت اعلامیه تعطیلات سال نو چینی! ! !

چینی نو (جشنواره بهار سال)


جشنواره بهار، مهم ترین جشنواره برای مردم چین.این جشن بزرگ ترین، پر جنب و جوش ترین و مهم ترین فستیوال سنتی باستانی در چین است و همچنین جشنواره ای منحصر به فرد برای مردم چین است.

 

جشن بهار (جشنواره بهار)، یعنی سال نو قمری چینی، که معمولاً با نام‌های «سال نو»، «سال نو» و غیره شناخته می‌شود، همچنین به نام‌های «سال نو» و «سال نو» نیز شناخته می‌شود. از بین بردن کهنه ها و ساختن جدیدها، پرستش خدایان و نیاکان، دعا برای برکت و دفع ارواح شیطانی، دیدار مجدد با اقوام و دوستان و جشن گرفتن.جشنواره ای فولکلور که ترکیبی از غذا و نوشیدنی است.

 

جشن بهار تاریخ طولانی دارد و از عبادت سال اول سال در دوران باستان شکل گرفته است.همه چیز بر اساس آسمان است و مردم بر اساس نیاکان.دعای سال و قربانی کردن، پرستش آسمان ها و نیاکان، جبران اصل و وارونه آغاز.خاستگاه جشن بهار حاوی مفاهیم عمیق فرهنگی است و ذخایر تاریخی و فرهنگی غنی در میراث و توسعه خود دارد.در طول جشنواره بهار، فعالیت های مختلفی برای جشن سال نو در سراسر کشور برگزار می شود که ویژگی های محلی قوی دارد.در جامعه کشاورزی سنتی، آغاز بهار از اهمیت زیادی برخوردار است و آداب و رسوم زیادی مربوط به آغاز سال به دست آمده است.در تحولات تاریخی، اگرچه استفاده از تقویم ها متفاوت است و تاریخ جشن های سال نو متفاوت است، اما چارچوب جشنواره و بسیاری از آداب و رسوم عامیانه به ارث رسیده است.در دوران مدرن، مردم جشن بهار را در اولین روز از اولین ماه تقویم قمری تنظیم می کنند، اما به طور کلی حداقل تا اولین ماه + پنج سال جدید پایان نمی یابد.

 

جشنواره بهار که به ریاست صد ساله برگزار می شود، مهم ترین جشنواره سنتی ملت چین است.برخی کشورها و مناطق جهان نیز تحت تأثیر فرهنگ چینی، رسم جشن سال نو را دارند.طبق آمار ناقص، نزدیک به 20 کشور و منطقه جشنواره بهار چین را به عنوان تعطیلات قانونی برای کل یا برخی از شهرهای تحت صلاحیت خود تعیین کرده اند.جشنواره بهار، جشنواره Qingming، جشنواره قایق اژدها، و جشنواره نیمه پاییز نیز به عنوان چهار جشنواره سنتی اصلی در چین شناخته می شوند.

 

آخرین اخبار شرکت اعلامیه تعطیلات سال نو چینی! ! !  0

 

دوستان عزیز!
سال نو 2023، سال خرگوش مبارک.
سال نو چینی نزدیک است، لطفا سفارش خود را در اسرع وقت تایید کنید، شرکت و کارخانه ما تعطیلات طولانی خواهند داشت.
اگرچه امسال وضعیت بازار چندان خوب نیست، اما به لطف شما، ما برای شما آرزوی بهترین ها را در ثروت سلامتی، موفقیت و شادی داریم.
از تعطیلات خود در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرید.
دفتر ما از 17 ژانویه 28 ژانویه بسته و در 29 ژانویه باز می شود.
در طول تعطیلات، ما سفارشات را دریافت می کنیم و کالا را ارسال نمی کنیم. اگر سوالی دارید، می توانید به ما ایمیل بزنید (nfkaeal@aliyun.com یا fion66652@aliyun.com)
اگر چیزی فوری برای تماس با من دارید، می توانید از طریق واتساپ یا وی چت (13802959131+86 یا 13924029131+86) با من تماس بگیرید.