نصب و راه اندازی جزییات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن

September 22, 2022
آخرین اخبار شرکت نصب و راه اندازی جزییات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن

              نصب و راه اندازی جزئیات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن

اطلاعیه طراحی حفره

هنگام طراحی قطر خارجی، راحتی نصب مهر و موم روغن را در نظر بگیرید.تصویر (1) و تصویر (2) نمایندگان طراحی حفره عمومی هستند.مهم نیست که چگونه این کار را انجام دهید، اصول باید برای جلوگیری از کج شدن در هنگام نصب قرار گیرند.

آخرین اخبار شرکت نصب و راه اندازی جزییات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن  0
اطلاعیه طراحی محور

سختی: سختی محور معمولاً حدود HRV30~40 است.اگر هوگین بیش از حد باشد و فرسودگی جدی باشد، سختی محور یا کاربرد باید تا آنجا که ممکن است بهبود یابد.درمان سطح: سنگ زنی سطح محور باید از روش فرآیند جلوگیری از ریختن روغن در جهت خاصی پیروی کند.خروج از مرکز شفت: برای جلوگیری از خروج از مرکز به طراحی توجه کنید.سایر موارد: (الف) اگر محور دارای شکاف کلید باشد، قطر خارجی قسمت نصب کننده روغن بند باید بیشتر باشد.اگر فرآیند محور دشوار است، لطفاً از تجهیزات نصب تصویر (3).(b) استفاده کنید، زیرا صفحه محوری هنگام بارگیری یاتاقان به راحتی آسیب می بیند، قطر بیرونی موقعیت نصب مهر و موم روغن باید کمتر باشد، همانطور که در تصویر وجود دارد. (4).
آخرین اخبار شرکت نصب و راه اندازی جزییات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن  1آخرین اخبار شرکت نصب و راه اندازی جزییات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن  2

 

اطلاعیه نصب مهر و موم روغن

(1) مهر و موم روغن را قبل از نصب بررسی کنید.اندازه تمام قسمت های مهر و موم روغن را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که آیا آنها با اندازه های محور و محفظه مطابقت دارند یا خیر.بررسی کنید که آیا مهر و موم روغن تمیز است یا نه، لب ها آسیب دیده یا نه، یا تغییر شکل داده اند یا نه، و اینکه فنر خاموش است یا نه، یا زنگ زده است یا خیر.

(2) بازرسی ماشینکاری را کامل کنید: پخ محفظه و محور نباید روی هم قرار گیرد و عرضی باید تمیز باشد.پخ هیچ آسیبی ندارد و سوراخ می شود.قسمت نصب را تمیز کنید: قسمت نصب محور (پخ) نمی تواند دارای قطعات مختلفی مانند سوراخ، ماسه یا سرباره و غیره باشد.

(3) قبل از نصب، مقداری از استر روی لیتیوم را با MoS2 روی لب ها پاک کنید (دست و ابزار پاک کردن استر روی لیتیوم باید تمیز باشد.) تا از آسیاب شدن لب ها و تأثیرگذاری بر شدت تداخل جلوگیری شود. محور فوراً شروع می شود.و سپس آن را در اسرع وقت نصب کنید.اگر نصب در حال حاضر شروع نمی‌شود، پیشنهاد می‌شود نگهدارنده مهر و موم با مهر و موم روغن با پارچه پوشانده شود تا از چسبیدن سایر موارد به مهر و موم جلوگیری شود.

(4) مهر و موم روغن باید صاف و بدون کج نصب شود.توصیه می شود ابتدا محل سکونت خود را پیدا کرده و سپس با دستگاه پرس روغن با سرعت کم یا ابزار بوش نصب کنید.پرس نباید خیلی بالا باشد و نیرو باید متعادل باشد.

(5) دستگاهی را که مهر و موم روغن نصب شده است علامت بزنید و به کل فرآیند توجه کنید.
 

روش نگهداری مهر و موم روغن

(1) مهر و موم روغن شامل یک حلقه فلزی، یک فنر و لاستیک مصنوعی است.بنابراین برای حفظ طولانی مدت باید از زنگ زدگی یا تغییر شکل جلوگیری کرد.(2) مهر و موم روغن برای نگهداری طولانی مدت محکم بسته بندی می شوند و سپس آنها را برای استفاده به مشتریان ارسال می کنند.در مواقعی که به آن نیاز ندارید، لطفاً آن را باز نکنید و در مکانی بدون حرارت و رطوبت نگهداری کنید.و در صورت نیاز شماره مورد نیاز خود را بردارید.و سایرین باید همانطور که برای استفاده بیشتر بسته بندی شوند.
 

اقلام تجاری (استخدام نمایندگی های مجاز تعیین شده)
OIL-SEAL, O-آرING، ME-RING،X-RING،سیل سیلینگ هیدرولیک،کیت های مهر و موم NFK
آخرین اخبار شرکت نصب و راه اندازی جزییات مهر و موم روغن و طراحی قطر بیرونی مهر و موم روغن  3